8K Mirror Yüzey Ayna Paslanmaz Sac Parlatma Hattı

Firmamız  son yıllarda yapmış olduğu yatırımlarla makina parkurunu genişletmeye devam etmekdir. Son olarak makina parkurumuza eklediğimiz 2012 model 8k mirror ayna paslanmaz sac parlattı hattı ile sektörde gücüne güç katmış ve ayna paslanmaz sac konusunda lider firma haline gelmiştir.
Makina Özellikleri
  • 2012 MODEL
  • 64 KAFALI
  • 0,40-4,00 mm Parlatma Aralığı
  • Çalışma Genilşliği 1500 mm
  • 2B ve BA Yüzeyler ile Çalışabilme
  • PVC Kaplama ve Kağıt Bırakma İmkanı

Paslanmaz Sacın Dekorasyona Katkısı

Paslanmaz sac ve çeliğin gün geçtikçe kendini yenilemesi ile ortaya çıkan ayna paslanmaz sac dekorasyon ve inşaat alanında etkin bir kullanım oranına sahip. Super Mirror teknolojisine sahip paslanmaz sacın etkileyen bir parlaklığı bulunmaktadır. Özel işlemler uygulandıktan sonra bu parlaklığa ulaşan ayna paslanmaz sac kusursuz üst yüzeyi ile dekorasyon alanında kalite arayanlara iyi bir alternatif haline gelmiştir.

Çok parlak bir yüzeye sahip olan ayna paslanmaz sac paslanmama özelliği ile iç mimarların ürün yelpazesi arasında yer almaktadır. Üretimi konusunda PVD COATING teknolojisi kullanılan ayna paslanmaz sac elektrik teknolojileri ve kimyasal teknolojilerin birleşimi sayesinde çelik levhaların üzerine film halinde uygulanır.
Hiçbir bakım gerektirmeyen ürün şıklık açısından artı puan sağlarken yumuşak bir görünüm ile dekorasyonun yönünü değiştirebilir. Laka benzeyen yüzeyi ve renk seçenekleri ile istediğiniz alanlara uygulayabileceğiniz ürün özellikle renkli ürünler ile harika uygulamalar meydana getirmenizi sağlar.
Ayna paslanmaz sac için en çok tercih edilen renkleri arasında ağırlıklı olarak siyah ve kahve tonları yer almaktadır. Aynı zamanda bakır tonları ve sarı renklerinin kullanımı da görülmektedir. Bunların yanı sıra gri, buz mavisi de tercih edebileceğiniz diğer renkler arasında yer almaktadır.
Ayna paslanmaz sac diğer dekorasyon uygulama malzemelerine göre daha düşük maliyetli ve daha uzun kullanım ömrüne sahiptir. Tercih edilmesindeki en büyük nedenlerden biri de bu olduğu bilinmektedir.
Bizimle İletişime Geçin