Hakkımızda

29. Yılımızda 7000 m2 lik Servis Merkezimizle Hizmetinizdeyiz

Paslanmaz Çelik Servis Merkezimiz 1990 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize tecrübeli kadromuz ile kaliteli ve yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Hizmete başladığımız tarihten itibaren müşteri memnuniyetini ve ürün kalitesini ön planda tutan anlayışımız doğrultusunda büyüyerek 2007 ila 2015  yılları arasında artan paslanmaz çelik sac stokları ve makine parkurumuz (paslanmaz sac taşlama + PVC  kaplama, Boy Kesme ve dilme hattı) ile birlikte Dudullu Organize Sanayi Bölgesinde 3500 Metrekare alanda hizmetimize devam ettik..
2015 yılından itibaren de  taleplerinize çok daha hızlı cevap vermek adına makine parkurumuza yeni ilave ettiğimiz paslanmaz  kalın boy kesme hattı (10mm’e kadar), paslanmaz boy kesme hattı (3,00 mm’ e kadar), paslanmaz küçük dilme hattı, rulodan ruloya scotch brite + PVC hattı ile daha da büyüyerek 7000 m2 lik alanda hizmet veriyoruz.

Paslanmaz çelik ürünlerimizin tamamı Outokumpu, Acerinox, Arcelor, Thyssen Krupp, Lisco, Posco ve Tang Eng gibi tanımış dünya paslanmaz çelik üreticisi firmalardan ithal edilmektedir.

TANITIM VİDEOMUZ

Nikel Paslanmaz Kataloğu

Tanıtım Kataloğu