Kalite Politikamız

Geri

Kalite Politikamız

Paslanmazın Markası Nikel Paslanmaz Çelik Servis Merkezi; Toplam kalite yönetimini , müşterilerimiz , çalışanlarımız , tedarikçilerimiz, çevre ile etkileşim halinde ve memnuniyeti ön planda tutarak  teknolojik olanakları etkili bir biçimde kullanıp geliştirmek , ortaya koyduğumuz kalite ile Paslanmaz Çelik Sektöründe iç ve dış piyasalarda bilinirliği yükselterek ülke ekonomisine  sürekli fayda sağlamak, Nikel Paslanmaz Çelik Servis Merkezi’nin temel Kalite Politikasını oluşturur.
 
Firmamızda uygulanmakta olan tüm süreçlerin , uluslararası kalite düzeyinde ve ilgili standartlar doğrultusunda gerçekleştirilmesi çalışan tüm personelin katılımıyla sürekli iyileştirme faaliyetlerinin devamlılığının sağlanması, bu işlemleri yaparken çevrenin korunması ve üretilen ürünlerin müşterilerin teknik ve ekonomik beklentilerini eksiksiz bir biçimde karşılaması vazgeçilmez prensiplerimizdir. ISO 9001  Kalite Yönetim Sisteminin gereği olarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak yüksek kalite ve verimlilik , düşük maliyet ve zamanında termin hedeflenmektedir. 
 
Nikel Paslanmaz Çelik Servis Merkezini paslanmaz çelik sektöründe önemli bir marka olarak yukarılara taşımak ve bunun sürekliliğini sağlamak temel hedefimizdir. 
Çalışanların mutluluğu ve güvenli bir ortamda çalışmalarını sağlamak temel ilkelerimizdendir. 
Yapılan her işi ilk seferinde ve sürekli olarak doğru olarak yapmak; her işi doğru olarak planlayıp bunu bir ilke haline getirmek.
Tedarikçi ve müşterilerimizle kazan-kazan ilişkisi içinde olmak; uzun vadeli , iyi niyetli ve dürüstlük ilkesine dayanan açık ilişkiler kurmak.
Sürekli iyileştirme ve gelişim ; çalışanlarımızın katılımı ile yüksek teknolojiyi kullanarak kalite sisteminin geliştirilmesini sağlamak.
Çevreye Saygı ; Kalite anlayışımızın temeli olarak gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak doğanın dengesini temelden bozacak eylemlerden kaçınmak
                                                      
                                                                                                                                          Yagız Küçükemre
 
         
Her hakkı Nikel Paslanmaz'a aittir. © Copyright Web Tasarım Naya Bilişim