Şirket Profili

Yüzde yüz yerli sermayeli olan Nikel Paslanmaz Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. üstün nitelikli ekip ruhuna sahip, sürekli kalite felsefesini  benimsemiş, rekabetçi  ve  teknolojik gelişmeleri takip ederek kendisini sürekli yenileyen, güçlendiren, kurumsal yapısının verdiği güç ile ortaya koyduğu ürün ve hizmetlerin sağladığı müşteri memnuniyetini, kurmuş olduğu kalite yönetim sistemi kurallarına uyarak sağlamaktadır.
İç ve dış piyasadaki arz talep dengelerine göre AISI 304 / 304L  / 316 / 316L / 316Ti / 310S / 430 kalite ürünleri sürekli stoklarında bulundurup boy kesme , dilme , taşlama ve naylonlama hatlarıyla uluslararası standartlarda,Avrupa ve Asyadaki  servis merkezleriyle ülkemiz adına  rekabet gücüne siz değerli müşterilerimizin desteği  ve Nikel paslanmaz ailesinin herbir üyesinin özverili çalışmalarıyla ulaşmıştır.
Nikel Paslanmaz  , ürünlerinin tamamını Outokumpu, Acerinox, Arcelor, Thyssen Krupp Lisco, Posco  ve  Tang Eng gibi tanınmış dünya  paslanmaz çelik üreticisi firmalardan temin etmektedir. Stoklarında yer alan  ürünlerinin  ihracatında da Türkiye paslanmaz çelik sektörünün öncüsü olmaya devam etmektedir. Ülkesinin gelişimi ve insanlarının GSMH sının artışı için ihracata üst düzeyde önem vermektedir.
Ülkemizin iç dinamiklerine destek vermek ve şehirlerarası rekabet gücünün haklıdan ve dürüst girişimcilerden yana olması için NİKEL PASLANMAZ hiçbir ticari kaygı gözetmeden , Spektrometre cihazını ülkemize getirmiş olup Türkiyenin her bölgesinden gelen istekler doğrultusunda ücretsiz analiz yapıp raporlama imkanını siz değerli müşterileriyle paylaşmaktadır.