Taşlama, Fırçalama Bantlama Hattı

Taşlama, fırçalama bantlama hattımız  genel özellikleri ve kapasite parametreleri verilen aşağıdaki ünitelerden kuruludur:
  • Besleme ünitesi ve konveyörü, palet üzerindeki sac plakaların vakum düzeneği ile besleme konveyörüne konarak taşlama makinesine verilmesini sağlar.  Bu sayede sac plakalar kırılma, kirlenme vs hasar görmeksizin işleme alınmış olur.
  • Taşlama-fırçalama makinesi 2 adet kalibre zımpara ve 1 adet fırça ile 120 gridden 400 gride kadar taşlama, fırçalama veya her ikisini de yaparak dubleks yüzeyler elde edebilmektedir. 0,50-4,00 mm arası kalınlıklarda 1600*4500 mm ebada kadar sacları  işleyebilmektedir. Güçlü hava emiş ve filtrasyon sistemi ile ortama toz vermediği gibi, taşlanmış yüzeyleri de temizlemektedir.
  • Bantlama hattı, 1600 mm ene kadar sac plakaların üzerine, boy kısıtı olmaksızın 10 mikrondan 100 mikrona kadar PE kaplama malzemesini aplike etmektedir.
  • Boşaltma ve istifleme ünitesi, bantlanmış sac plakalrı vakum düzeneği ile konveyör bandı üzerinden alarak, palet üzerinde istifleyerek, uzun ve kısa kenarların düzgün olarak paket oluşturmasını sağlar.
Bizimle İletişime Geçin