Taşlama Fırçalama

Geri

Taşlama, Fırçalama Bantlama Hattı

 Taşlama, fırçalama bantlama hattımız  genel özellikleri ve kapasite parametreleri verilen aşağıdaki ünitelerden kuruludur:
  • Besleme ünitesi ve konveyörü, palet üzerindeki sac plakaların vakum düzeneği ile besleme konveyörüne konarak taşlama makinesine verilmesini sağlar.  Bu sayede sac plakalar kırılma, kirlenme vs hasar görmeksizin işleme alınmış olur.
  • Taşlama-fırçalama makinesi 2 adet kalibre zımpara ve 1 adet fırça ile 120 gridden 400 gride kadar taşlama, fırçalama veya her ikisini de yaparak dubleks yüzeyler elde edebilmektedir. 0,50-4,00 mm arası kalınlıklarda 1600*4500 mm ebada kadar sacları  işleyebilmektedir. Güçlü hava emiş ve filtrasyon sistemi ile ortama toz vermediği gibi, taşlanmış yüzeyleri de temizlemektedir.
  • Bantlama hattı, 1600 mm ene kadar sac plakaların üzerine, boy kısıtı olmaksızın 10 mikrondan 100 mikrona kadar PE kaplama malzemesini aplike etmektedir.
  • Boşaltma ve istifleme ünitesi, bantlanmış sac plakalrı vakum düzeneği ile konveyör bandı üzerinden alarak, palet üzerinde istifleyerek, uzun ve kısa kenarların düzgün olarak paket oluşturmasını sağlar.

Taşlama Hattı

Her hakkı Nikel Paslanmaz'a aittir. © Copyright Web Tasarım Naya Bilişim